18 grudnia 2023r. (poniedziałek) z przyczyn organizacyjno-technicznych Wydział Komunikacji będzie czynny do godz. 12.15 (dla siedziby głównej we Wrocławiu ul. Kościuszki 133) oraz punkty zamiejscowe w Długołęce i Kątach Wrocławskich do godz. 11.45 (punkt zamiejscowy w Kobierzycach pracował będzie bez zmian). Za powstałe utrudnienia przepraszamy.