01.06.2021 otwarty został punkt zamiejscowy Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego we Wrocławiu w Kobierzycach przy ul. Witosa 15.
Punkt będzie obsługiwał sprawy związane z rejestracją pojazdów (nowe, sprowadzone z zagranicy, przerejestrowanie), zgłaszania nabycia i zbycia pojazdów, adnotacje HAK, GAZ, dopisanie współwłaściciela pojazdu, zmiana danych technicznych.
Oddział będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.15-14.00 i będzie obsługiwał wszystkich zainteresowanych mieszkańców z terenu powiatu wrocławskiego.
W piątek 4.06.2021 punkt będzie nieczynny.