Już w najbliższą niedzielę 31 sierpnia 2025 r. odbędzie się kolejne spotkanie dotyczące bezpiecznego zachowania nad wodą podczas wakacji oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Wydarzenie odbędzie się na terenie Błękitnej Laguny w Siechnicach w godz. 11–14.
Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa!
Celem akcji jest przeszkolenie mieszkańców Powiatu Wrocławskiego w umiejętnościach pomocy w warunkach zagrożenia życia w taki sposób, aby nie bali się podjąć ryzyka pomocy innym. Pokazy będą przeprowadzane przez wyspecjalizowane Służby Medyczne oraz Służby Ratownictwa Wodnego z użyciem specjalistycznego sprzętu.
Organizatorem jest Fundacja Aktywni Ślężanie. Wydarzenie jest realizowane w ramach zadania publicznego finansowanego z budżetu Powiatu Wrocławskiego z zakresu ochrony i promocji zdrowia.
