Zachęcamy do udziału w ogólnopolskim konkursie z etapami wojewódzkimi pt. "Koło ARiMR - w sercu wsi". Konkurs skierowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich z poszczególnych województw, których zadaniem konkursowym jest nagranie filmu, za które czekają atrakcyjne nagrody.
Szczegółowe informacje, regulamin oraz potrzebne załączniki dostępne sa na stronie www.arimr.gov.pl.
