W dniu 2 marca 2025 roku w Małkowicach odbyły się I Powiatowe Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. Udział w nich wzięto 10 drużyn z całego powiatu. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP we Wrocławiu, Miasto i Gminę Kąty Wrocławskie pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Wrocławskiego. W wyniku rywalizacji miejsca na podium zajęli:
W kategorii chłopcy:
I miejsce zajęła drużyna MDP z OSP Smolec;
II miejsce zajęła drużyna MDP z OSP Długołęka;
III miejsce zajęła drużyna MDP z OSP Gniechowice;
W kategorii dziewczynki :
I miejsce zajęła drużyna MDP z OSP Smolec;
II miejsce zajęła drużyna MDP z OSP Długołęka;
III miejsce zajęła drużyna MDP z OSP Siechnice.
Nagrody ufundowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP we Wrocławiu, Miasto i Gminę Kąty Wrocławskie, Zarząd Powiatu Wrocławskiego oraz Zakład Gospodarki Komunalnej w Kątach Wrocławskich, wręczali: Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP – dh Tomasz Stanowski, Etatowy członek zarządu Starostwa Powiatowego we Wrocławiu – Hieronim Kuryś, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie – Anna Krawczyk-Herbut, Zastępca Komendanta Miejskiego PSP we Wrocławiu mł. bryg. – Tomasz Szwajnos oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego we Wrocławiu dh – Arkadiusz Małecki.
Na zakończenie zawodów w swoim podsumowaniu Etatowy członek zarządu Starostwa Powiatowego we Wrocławiu – Hieronim Kuryś podziękował wszystkim uczestnikom za udział i życzył dalszych sukcesów w realizacji swojej pasji.