Spotkanie w sprawie aktualnej sytuacji związanej z koronawirusem COVID-19

W ostatnich tygodniach nastąpił gwałtowny wzrost zachorowań na koronawirusa COVID-19 na terenie całej Polski.  W związku z powyższym dzisiaj w siedzibie starostwa powiatowego we Wrocławiu odbyło się spotkanie w sprawie aktualnej sytuacji epidemiologicznej w na terenie powiatu wrocławskiego i w samym starostwie powiatowym we Wrocławiu. Władze powiatu na bieżąco monitorują komunikaty i zalecenia, aby w razie konieczności podjąć stosowne kroki.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności