Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z terenu Smolca, wzięła udział w 3 edycji ogólnopolskiego konkursu „Strażacy w akcji”. W przedsięwzięciu wzięło udział 41 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z całej Polski. Uroczystość odbywała się w Muzeum Niepodległości i została zorganizowana przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych ZOSP RP oraz Stowarzyszenie Dziennikarzy im. Władysława Stanisława Reymonta. Patronat honorowy imprezy objął: Prezes ZG ZOSP RP Waldemar Pawlak oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.
W trakcie gali dokonano wyboru w kilku kategoriach najlepszych drużyn. MDP SMOLEC zajęła 2 miejsce w sekcji filmowej! Całej drużynie składamy serdeczne gratulacje, wiemy, że już macie jeszcze lepszy pomysł na film w przyszłym roku!
Powodzenia!