W tym roku Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lądowych obchodzi swój wyjątkowy jubileusz – 75-lecie działalności. Z tej okazji 19 września o godz. 18:00 w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbędzie się uroczysty koncert jubileuszowy z udziałem Reprezentacyjnego Chóru Akademii Wojsk Lądowych.
Koncert będzie nie tylko okazją do uczczenia wieloletniej działalności orkiestry, ale także do zaprezentowania bogatego repertuaru muzycznego w wyjątkowej, jubileuszowej oprawie. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Starosty Powiatu Wrocławskiego, Prezydenta Wrocławia, oraz Województwa Dolnośląskiego.
