W dniu 27 czerwca 2023 r. w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.
Obradom Komisji przewodniczył Starosta Powiatu Wrocławskiego Roman Potocki.
W posiedzeniu uczestniczyli członkowie komisji:
oraz zaproszeni goście:
W trakcie posiedzenia Komisja dokonała analizy stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego w Powiecie Wrocławskim za I półrocze 2023r., stanu bezpieczeństwa osób przebywających na obszarach wodnych i przygotowania tych obszarów do sezonu letniego oraz zagrożeń związanych z ptasią grypą i afrykańskim pomorem świń.