Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png f99a7b0e58e09908d60c05998ecddd04
Poniedziałek, 23-10-2017
Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
x
Laureaci II edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2001/2002
Administrator , Wyświetleń: 3634
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Laureaci II Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2001/2002.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 5.09.2001r. na podstawie Uchwały Nr XI/23/2000 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 12.04.2000r. w sprawie regulaminu za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich, Uchwały Nr 50/2000 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 26.09.2000r. w sprawie ustalenia składu Komisji Stypendialnej Rady Powiatu Wrocławskiego oraz Uchwały Nr 48/2001 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 11.09.2001r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich na rok szkolny 2001/2002 (od 1.09.2001r. do 30.06.2002r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Wojciech Magnucki, mieszkaniec gminy Sobótka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Sobótce

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Hanna Dudek, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu
  2. Michał Kordy, mieszkaniec gminy Żórawina, uczeń XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Wojciech Bąkowski, mieszkaniec gminy Św. Katarzyna, uczeń XXIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu
  2. Maciej Bodnar, mieszkaniec gminy Czernica, uczeń Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Kolarstwie we Wrocławiu
  3. Izabela Cichocka, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica II Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu
  4. Artur Dudek, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Elektrycznego przy Zespole Szkół Łączności we Wrocławiu
  5. Maciej Dudek, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Elektronicznego przy Zespole Szkół Elektronicznych we Wrocławiu
  6. Michał Kogut, mieszkaniec gminy Św. Katarzyna, uczeń IVLiceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu
  7. Konrad Romańczuk, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Liceum Zawodowego przy Zespole Szkół Budowlanych we Wrocławiu
Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg 6f86ea4c322b78e8865b36c21f109b01 zagrozenia.jpg 0225a4b4429098007fa54810e87795f8 komunikacja.jpg 6c9cc5d9c908af6a3f58aff431373568 przetargi.jpg 3a8001b601f166147a5d8e9102a3628f strategia_rozwoju.jpg 610adb7ecf40751a09743736614e3d00 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg 439e8e5690653d9633e812511c6d9f17 wspolpraca_zagranicza.jpg ce84ed9498e6a17fb72bc8bef8366eed iso.jpg 458b288572c6030d2fb3dd7efd531a15
ban1.jpg e5f26c2993f9ff5ab08497bcbfb4933e ban2.jpg 183d47412795022a08d5a839594d2510 ban3.jpg c8e158892c87a0d7087a0ac94dfa1055 ban4.jpg e57325950dd1bc41d550f3a96f7b3ab9 ban5.jpg 7dfd4640ad08cc6905a4cc8b5c27ea21