Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png 901b2d4ee1a067c98022e89ad7963eb2
Wtorek, 17-10-2017
Imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora
x
Laureaci II edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2001/2002
Administrator , Wyświetleń: 3631
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Laureaci II Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2001/2002.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 5.09.2001r. na podstawie Uchwały Nr XI/23/2000 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 12.04.2000r. w sprawie regulaminu za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich, Uchwały Nr 50/2000 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 26.09.2000r. w sprawie ustalenia składu Komisji Stypendialnej Rady Powiatu Wrocławskiego oraz Uchwały Nr 48/2001 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 11.09.2001r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich na rok szkolny 2001/2002 (od 1.09.2001r. do 30.06.2002r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Wojciech Magnucki, mieszkaniec gminy Sobótka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Sobótce

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Hanna Dudek, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu
  2. Michał Kordy, mieszkaniec gminy Żórawina, uczeń XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Wojciech Bąkowski, mieszkaniec gminy Św. Katarzyna, uczeń XXIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu
  2. Maciej Bodnar, mieszkaniec gminy Czernica, uczeń Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Kolarstwie we Wrocławiu
  3. Izabela Cichocka, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica II Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu
  4. Artur Dudek, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Elektrycznego przy Zespole Szkół Łączności we Wrocławiu
  5. Maciej Dudek, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Elektronicznego przy Zespole Szkół Elektronicznych we Wrocławiu
  6. Michał Kogut, mieszkaniec gminy Św. Katarzyna, uczeń IVLiceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu
  7. Konrad Romańczuk, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Liceum Zawodowego przy Zespole Szkół Budowlanych we Wrocławiu
Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg 5586a42f4c640c174f919f4b00e858c7 zagrozenia.jpg 6f68bb7ea7e3c12afb6a26c39f24ca7b komunikacja.jpg 064d267622e69f7cfe602c5cbe3f95aa przetargi.jpg 58a0e72d5eb62520b88f24519010c4c9 strategia_rozwoju.jpg 32932674671090f743d05e897357d49d zainwestuj_w_wypoczynek.jpg 2a297a5c9a59b1ee6bed3d7e99fd9c1e wspolpraca_zagranicza.jpg 646c53d9cb18551386c01c15f14ec627 iso.jpg a770975ddeea6e225fdaf6ce45f6ddc0
ban1.jpg 2a9126336f22dbe69a4291f95cadbe0b ban2.jpg 47dc53cd7ddcc2bd4c493c68a0c9f468 ban3.jpg 990e44f63f3b0fb7814ac404fd1aa234 ban4.jpg 60bb0e7c54db35e740024d4188d07a74 ban5.jpg 368ed7940e719f9ca34adbecb6bec7ff