Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png 81ffacf8ac82d114d0ee870bf700694b
Środa, 18-07-2018
Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta
x
Laureaci II edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2001/2002
Administrator , Wyświetleń: 3870
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Laureaci II Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2001/2002.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 5.09.2001r. na podstawie Uchwały Nr XI/23/2000 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 12.04.2000r. w sprawie regulaminu za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich, Uchwały Nr 50/2000 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 26.09.2000r. w sprawie ustalenia składu Komisji Stypendialnej Rady Powiatu Wrocławskiego oraz Uchwały Nr 48/2001 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 11.09.2001r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich na rok szkolny 2001/2002 (od 1.09.2001r. do 30.06.2002r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Wojciech Magnucki, mieszkaniec gminy Sobótka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Sobótce

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Hanna Dudek, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu
  2. Michał Kordy, mieszkaniec gminy Żórawina, uczeń XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Wojciech Bąkowski, mieszkaniec gminy Św. Katarzyna, uczeń XXIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu
  2. Maciej Bodnar, mieszkaniec gminy Czernica, uczeń Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Kolarstwie we Wrocławiu
  3. Izabela Cichocka, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica II Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu
  4. Artur Dudek, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Elektrycznego przy Zespole Szkół Łączności we Wrocławiu
  5. Maciej Dudek, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Elektronicznego przy Zespole Szkół Elektronicznych we Wrocławiu
  6. Michał Kogut, mieszkaniec gminy Św. Katarzyna, uczeń IVLiceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu
  7. Konrad Romańczuk, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Liceum Zawodowego przy Zespole Szkół Budowlanych we Wrocławiu
Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg 606120f014e7ef215d31f07446958275 zagrozenia.jpg 23c3fdf74b8f1bb8cebffbac7c65268c komunikacja.jpg 430964d9be86593e974e10e66875d813 przetargi.jpg eca4ee5a37556ffa4adb7019825aac90 strategia_rozwoju.jpg 5c83b1ee3be874ea57eff57e12497c76 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg 7a3a79d394be83355a384192c41a21c7 wspolpraca_zagranicza.jpg 75dae8d9fc2e13e332e84fd37339ecdc iso.jpg 0c26914b1e564e200ce95a382e8f0021
ban1.jpg 610c2650a63fc06feebe93758333ac40 ban2.jpg 0a01443df7f59abe8bb6f376543f6eba ban3.jpg f3dc241bb6968fb4cbb6b41e2531f32f ban4.jpg 1f567acb0a4a6a077fec0530a6980dfd ban5.jpg d4919a08ec5b1f0da30410f055918722