Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png f111edb50ea4918ae17e4c1084d1a74f
Czwartek, 19-10-2017
Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
x
Laureaci II edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2001/2002
Administrator , Wyświetleń: 3632
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Laureaci II Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2001/2002.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 5.09.2001r. na podstawie Uchwały Nr XI/23/2000 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 12.04.2000r. w sprawie regulaminu za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich, Uchwały Nr 50/2000 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 26.09.2000r. w sprawie ustalenia składu Komisji Stypendialnej Rady Powiatu Wrocławskiego oraz Uchwały Nr 48/2001 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 11.09.2001r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich na rok szkolny 2001/2002 (od 1.09.2001r. do 30.06.2002r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Wojciech Magnucki, mieszkaniec gminy Sobótka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Sobótce

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Hanna Dudek, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu
  2. Michał Kordy, mieszkaniec gminy Żórawina, uczeń XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Wojciech Bąkowski, mieszkaniec gminy Św. Katarzyna, uczeń XXIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu
  2. Maciej Bodnar, mieszkaniec gminy Czernica, uczeń Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Kolarstwie we Wrocławiu
  3. Izabela Cichocka, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica II Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu
  4. Artur Dudek, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Elektrycznego przy Zespole Szkół Łączności we Wrocławiu
  5. Maciej Dudek, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Elektronicznego przy Zespole Szkół Elektronicznych we Wrocławiu
  6. Michał Kogut, mieszkaniec gminy Św. Katarzyna, uczeń IVLiceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu
  7. Konrad Romańczuk, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Liceum Zawodowego przy Zespole Szkół Budowlanych we Wrocławiu
Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg d2a7336e589b141c98e169197ae93059 zagrozenia.jpg 966453802c9af0d67d21252725cf2545 komunikacja.jpg b4c3cf326d4ce0597b1a513aea0a9fa0 przetargi.jpg 7a4be338e07a6eaf794c608918712b3e strategia_rozwoju.jpg d8673b8316efd28965ab6cd2fa903af8 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg 91a26ff14ac288b664d5b44de1a95591 wspolpraca_zagranicza.jpg 3da177bd9e5bf5bd5397b2ae23e9dcca iso.jpg 5aaa895e61fdd0371eb1dc1d84682200
ban1.jpg 9ebe098c25bdd387f46d67f823ddff24 ban2.jpg 38363573b968a610e26e7c1c6128c736 ban3.jpg 32fa2e54450be380c370f2a7fca9d770 ban4.jpg 312a06cf3fd419f74691f837c5172095 ban5.jpg 23bbeadb42aabd799ed51b4aa7e7def2