Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png e4694aef4ce662a177a1d68c17ec5d77
Piątek, 22-06-2018
Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
x
Laureaci III edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2002/2003
Administrator , Wyświetleń: 3678
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Laureaci III Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2002/2003.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 10.09.2002r. na podstawie Uchwały Nr XI/23/2000 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 12.04.2000r. w sprawie regulaminu za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich, Uchwały Nr 50/2000 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 26.09.2000r. w sprawie ustalenia składu Komisji Stypendialnej Rady Powiatu Wrocławskiego oraz Uchwały Nr 58/2001 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 17.09.2002 r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich na rok szkolny 2002/2003 (od 1.09.2002 r. do 30.06.2003 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Katarzyna Jagiełło, mieszkanka gminy Czernica, uczennica Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pieknych we Wrocławiu

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Michalina Golinczak, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Długołęce
  2. Sławomir Jabłoński, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum Ekonomicznego w PZS Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Barbara Grabowska, mieszknka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ekonomicznego Nr 1 we Wrocławiu
  4. Anna Kowal, mieszkanka gminy Mietków, uczennica Liceum Ekonomicznego Nr 1 we Wrocławiu
  5. Wojciech Opałka, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Budowlanego w ZSZ Nr 7 we Wrocławiu
  6. Agata Pinkosz, mieszkanka gminy Czernica, uczennica Liceum Ogólnokształącego Nr IX we Wrocławiu
  7. Beata Staśkiewicz, mieszkanka gminy Żórawina, uczennica Liceum Ekonomicznego Nr 1 we Wrocławiu
  8. Anna Ślusarczyk, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ogólnokształącego Nr XIV we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Maciej Bodnar, mieszkaniec gminy Czernica, uczeń Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Kolarstwie we Wrocławiu
  2. Konrad Romańczuk, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Liceum Zawodowego przy Zespole Szkół Budowlanych we Wrocławiu
Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg 6e66d7497e0b74d2d84995fbde93cdd6 zagrozenia.jpg c722da325b9920eb27fff4972d07fd86 komunikacja.jpg 37f92e316d61c420906eb715f825a683 przetargi.jpg bacf9855c80a42f6fc755b34a29dda92 strategia_rozwoju.jpg 0e41712eae67eb098679d9bcfcaa2a12 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg 9970cb2f19c2b89b5428758ae0fd7d10 wspolpraca_zagranicza.jpg 1087fc719f5cadec38f7915a19b6530e iso.jpg 92ff9cba3d1ac6ccd288118e5e7abf4c
ban1.jpg fc079c246ae8cb0100a83826471eb65f ban2.jpg cb134d4f4e0f656f546018c3cf1f48e3 ban3.jpg 8e9179908775f9b9d9145aff4b0135ea ban4.jpg 929694684943c7d2d8e9a0f2eb7cde97 ban5.jpg 58464c4c5fcca1c806fd18ed25d9a3ef