Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png 2ca2841068799517bc29242bfe688e21
Sobota, 21-04-2018
Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
x
Laureaci III edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2002/2003
Administrator , Wyświetleń: 3666
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Laureaci III Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2002/2003.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 10.09.2002r. na podstawie Uchwały Nr XI/23/2000 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 12.04.2000r. w sprawie regulaminu za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich, Uchwały Nr 50/2000 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 26.09.2000r. w sprawie ustalenia składu Komisji Stypendialnej Rady Powiatu Wrocławskiego oraz Uchwały Nr 58/2001 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 17.09.2002 r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich na rok szkolny 2002/2003 (od 1.09.2002 r. do 30.06.2003 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Katarzyna Jagiełło, mieszkanka gminy Czernica, uczennica Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pieknych we Wrocławiu

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Michalina Golinczak, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Długołęce
  2. Sławomir Jabłoński, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum Ekonomicznego w PZS Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Barbara Grabowska, mieszknka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ekonomicznego Nr 1 we Wrocławiu
  4. Anna Kowal, mieszkanka gminy Mietków, uczennica Liceum Ekonomicznego Nr 1 we Wrocławiu
  5. Wojciech Opałka, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Budowlanego w ZSZ Nr 7 we Wrocławiu
  6. Agata Pinkosz, mieszkanka gminy Czernica, uczennica Liceum Ogólnokształącego Nr IX we Wrocławiu
  7. Beata Staśkiewicz, mieszkanka gminy Żórawina, uczennica Liceum Ekonomicznego Nr 1 we Wrocławiu
  8. Anna Ślusarczyk, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ogólnokształącego Nr XIV we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Maciej Bodnar, mieszkaniec gminy Czernica, uczeń Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Kolarstwie we Wrocławiu
  2. Konrad Romańczuk, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Liceum Zawodowego przy Zespole Szkół Budowlanych we Wrocławiu
Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg 29f6e1f61073c95f2c518340dd6fc120 zagrozenia.jpg 19967384a3d7071f9e7e29088987fd5e komunikacja.jpg db4d17409fce05d52fde952c7716f3cc przetargi.jpg 6c080c4791369f08da4575e7fdd22ba1 strategia_rozwoju.jpg 7e096b6e694457660219f97f9a2eaec6 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg 28eaf9f664deeeef9ddd1f1102e82d06 wspolpraca_zagranicza.jpg bbaa60425996f2ae72a56351e4fcb5f6 iso.jpg 6c22f99c3c768889090e4dede0e27437
ban1.jpg ffbed6560eae445f39a058b060fc3275 ban2.jpg 4848dba06f0b68ac210bab43e46ecdb5 ban3.jpg fba753b4b777ad55d78876b1732c8e14 ban4.jpg 0bafe4bb3d86ff9f49b8136244f0fb96 ban5.jpg 0fe4354c571ff50859ba36cd72e7f81b