Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png 0c523296c4e2fbca43f9951178f82e76
Poniedziałek, 23-10-2017
Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
x
Laureaci III edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2002/2003
Administrator , Wyświetleń: 3411
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Laureaci III Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2002/2003.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 10.09.2002r. na podstawie Uchwały Nr XI/23/2000 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 12.04.2000r. w sprawie regulaminu za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich, Uchwały Nr 50/2000 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 26.09.2000r. w sprawie ustalenia składu Komisji Stypendialnej Rady Powiatu Wrocławskiego oraz Uchwały Nr 58/2001 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 17.09.2002 r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich na rok szkolny 2002/2003 (od 1.09.2002 r. do 30.06.2003 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Katarzyna Jagiełło, mieszkanka gminy Czernica, uczennica Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pieknych we Wrocławiu

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Michalina Golinczak, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Długołęce
  2. Sławomir Jabłoński, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum Ekonomicznego w PZS Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Barbara Grabowska, mieszknka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ekonomicznego Nr 1 we Wrocławiu
  4. Anna Kowal, mieszkanka gminy Mietków, uczennica Liceum Ekonomicznego Nr 1 we Wrocławiu
  5. Wojciech Opałka, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Budowlanego w ZSZ Nr 7 we Wrocławiu
  6. Agata Pinkosz, mieszkanka gminy Czernica, uczennica Liceum Ogólnokształącego Nr IX we Wrocławiu
  7. Beata Staśkiewicz, mieszkanka gminy Żórawina, uczennica Liceum Ekonomicznego Nr 1 we Wrocławiu
  8. Anna Ślusarczyk, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ogólnokształącego Nr XIV we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Maciej Bodnar, mieszkaniec gminy Czernica, uczeń Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Kolarstwie we Wrocławiu
  2. Konrad Romańczuk, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Liceum Zawodowego przy Zespole Szkół Budowlanych we Wrocławiu
Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg f88ec030f18e3a98387ddf1c0271bd52 zagrozenia.jpg 1cb2bcd16982b7b53931cc5605260604 komunikacja.jpg 329e584d21142c05f225e0a7e8e348b9 przetargi.jpg 703ec4cd0aa00cdad963c4a4b9a67c67 strategia_rozwoju.jpg ec27e1cdaa0a0fe9a89a04b20f1b4b80 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg f89697fa116eb18f155951e361e1fc3e wspolpraca_zagranicza.jpg b62cbbcaa4f22da6142687ac417b0e79 iso.jpg c46ac7ef468d9916f59d9d2efc6d8964
ban1.jpg 718035df8a25ca21939a72678e517503 ban2.jpg 2e23b0218fa76e1d8dfec6f7bb9890ca ban3.jpg 05e07076c060b70ba0824d34c01c6a20 ban4.jpg 8819d9a545fcd06abfab2b3a60139e87 ban5.jpg ec38f514e4cc6c2572d25b619f2d06f2