Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png 65937ae7d9b3def1a2cc96182ac81d67
Sobota, 21-07-2018
Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
x
Laureaci III edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2002/2003
Administrator , Wyświetleń: 3694
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Laureaci III Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2002/2003.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 10.09.2002r. na podstawie Uchwały Nr XI/23/2000 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 12.04.2000r. w sprawie regulaminu za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich, Uchwały Nr 50/2000 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 26.09.2000r. w sprawie ustalenia składu Komisji Stypendialnej Rady Powiatu Wrocławskiego oraz Uchwały Nr 58/2001 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 17.09.2002 r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich na rok szkolny 2002/2003 (od 1.09.2002 r. do 30.06.2003 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Katarzyna Jagiełło, mieszkanka gminy Czernica, uczennica Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pieknych we Wrocławiu

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Michalina Golinczak, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Długołęce
  2. Sławomir Jabłoński, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum Ekonomicznego w PZS Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Barbara Grabowska, mieszknka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ekonomicznego Nr 1 we Wrocławiu
  4. Anna Kowal, mieszkanka gminy Mietków, uczennica Liceum Ekonomicznego Nr 1 we Wrocławiu
  5. Wojciech Opałka, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Budowlanego w ZSZ Nr 7 we Wrocławiu
  6. Agata Pinkosz, mieszkanka gminy Czernica, uczennica Liceum Ogólnokształącego Nr IX we Wrocławiu
  7. Beata Staśkiewicz, mieszkanka gminy Żórawina, uczennica Liceum Ekonomicznego Nr 1 we Wrocławiu
  8. Anna Ślusarczyk, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ogólnokształącego Nr XIV we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Maciej Bodnar, mieszkaniec gminy Czernica, uczeń Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Kolarstwie we Wrocławiu
  2. Konrad Romańczuk, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Liceum Zawodowego przy Zespole Szkół Budowlanych we Wrocławiu
Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg cf443100ea70928a01daec5ed92d7102 zagrozenia.jpg 8b89d218be9a36073d57f482b014e4cb komunikacja.jpg 310f6eea6fef9c59cd84101f5991d297 przetargi.jpg c94178798bd892e38835e1d369e15a77 strategia_rozwoju.jpg bf22da79f2879d22d5c851addc5c9030 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg 8c3c0d795445084f3916fa283de89f47 wspolpraca_zagranicza.jpg ef64a37a2558c6701e8c4c573aec9834 iso.jpg f0e0eeea081da62bac7a663f3e2567f4
ban1.jpg c8a9777dea7477e6844f8f9004b829ac ban2.jpg e1eb48e815faadb58557f91b385e7259 ban3.jpg 2db86aeb174fc5cd8fe2f807dee762d3 ban4.jpg 160cccf6b0c527522c139e569fee281b ban5.jpg 86bb513ff7e31c19bdbdbfc3b2c6828c