Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png b7bb5e7bd1a4ed4853403665118700ab
Poniedziałek, 16-10-2017
Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła
x
Laureaci III edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2002/2003
Administrator , Wyświetleń: 3406
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Laureaci III Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2002/2003.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 10.09.2002r. na podstawie Uchwały Nr XI/23/2000 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 12.04.2000r. w sprawie regulaminu za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich, Uchwały Nr 50/2000 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 26.09.2000r. w sprawie ustalenia składu Komisji Stypendialnej Rady Powiatu Wrocławskiego oraz Uchwały Nr 58/2001 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 17.09.2002 r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich na rok szkolny 2002/2003 (od 1.09.2002 r. do 30.06.2003 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Katarzyna Jagiełło, mieszkanka gminy Czernica, uczennica Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pieknych we Wrocławiu

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Michalina Golinczak, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Długołęce
  2. Sławomir Jabłoński, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum Ekonomicznego w PZS Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Barbara Grabowska, mieszknka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ekonomicznego Nr 1 we Wrocławiu
  4. Anna Kowal, mieszkanka gminy Mietków, uczennica Liceum Ekonomicznego Nr 1 we Wrocławiu
  5. Wojciech Opałka, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Budowlanego w ZSZ Nr 7 we Wrocławiu
  6. Agata Pinkosz, mieszkanka gminy Czernica, uczennica Liceum Ogólnokształącego Nr IX we Wrocławiu
  7. Beata Staśkiewicz, mieszkanka gminy Żórawina, uczennica Liceum Ekonomicznego Nr 1 we Wrocławiu
  8. Anna Ślusarczyk, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ogólnokształącego Nr XIV we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Maciej Bodnar, mieszkaniec gminy Czernica, uczeń Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Kolarstwie we Wrocławiu
  2. Konrad Romańczuk, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Liceum Zawodowego przy Zespole Szkół Budowlanych we Wrocławiu
Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg cbc4cbed6c2d4736b5cfc253701238e9 zagrozenia.jpg 0a44945e86a186f21539e572ad231712 komunikacja.jpg 98b13ec16d92ce5fb71accc725206486 przetargi.jpg 39caaac810ec65e95a1b7db6842067eb strategia_rozwoju.jpg 33220642189222228d30d7d8ebabe129 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg 504ae345100d2b7671f99df640d56ecd wspolpraca_zagranicza.jpg 5c90b30f7c35465c80dbbde201df638b iso.jpg 2bcf95835aab3ca9121e7ee176f8a9f7
ban1.jpg 52da3256b6a5208037dde89039f48608 ban2.jpg 1e77e874e832214b3335c708f5417cb7 ban3.jpg 7f2f8f564fbb55978645d00f6c90abae ban4.jpg dd8981cd44de4e0ac93d6ffe03b56a6e ban5.jpg 8c0cb3201f54b395fa2ca87bd221be0d