Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png 12b40cf74ad3d7dce436277683533231
Poniedziałek, 23-10-2017
Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
x
Laureaci IV edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2003/2004
Administrator , Wyświetleń: 3795
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci IV Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2003/2004.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 28.08.2004r. na podstawie Uchwały Nr XI/23/2000 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 12.04.2000r. w sprawie regulaminu za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich, Uchwały Nr 50/2000 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 26.09.2000r. w sprawie ustalenia składu Komisji Stypendialnej Rady Powiatu Wrocławskiego oraz Uchwały Nr 55/2003 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 9.09.2003 r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich na rok szkolny 2003/2004 (od 1.09.2003 r. do 30.06.2004 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Marta Wawrzyszyn, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy
  2. Emilia Woźniak, mieszkanka gminy Św. Katarzyna, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr 5 we Wrocławiu
  3. Michalina Golinczak, mieszknka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Długołęce
  4. Krzysztof Zwierzchlewski, mieszkaniec gminy Św. Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr 10 w Zespole Szkół Nr 8 we Wrocławiu
  5. Iwona Chwastyk, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica Zespołu Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych we Wrocławiu
  6. Wojciech Opałka, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Budownictwa w Zespole Szkół Nr 7 we Wrocławiu
  7. Marcin Grabowski, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr 14 w Zespole Szkół Nr 14 we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Karolina Kotwica, mieszkanka gminy Żórawina, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIII we Wrocławiu
  2. Marlena Węgłowska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Technikum Hodowli Koni w PZS Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Maciej Bodnar, mieszkaniec gminy Czernica, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Nr 22 we Wrocławiu
  4. Sylwia Krug, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Nr 22 we Wrocławiu
Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg b52470a102b827a3da163caa5d7be463 zagrozenia.jpg 8d31ffcbfeb1143e2c288fa98eaa2698 komunikacja.jpg 6e3b18b8cfbef4555634339ff1a81480 przetargi.jpg b4e6aff62b9ec1dab719ca4672110d87 strategia_rozwoju.jpg 3e1415a52e283a6ee0ccd3963a6bb15f zainwestuj_w_wypoczynek.jpg 72be576a1937dc8034d0fd970e04705c wspolpraca_zagranicza.jpg bf91e6e31f584708f845b4ca4351eca8 iso.jpg 25c66d7dad1663103aeed9e8f46c93c7
ban1.jpg b0b67c3e7708ac8bd1bbe3959e2228bd ban2.jpg 532eda0d0e178b919869eba73fc55925 ban3.jpg f18857549b361b7a22fca14c30d48aa7 ban4.jpg 9ee366ad432872c7009d58f5cc5e3c7d ban5.jpg 1705e2198658cf5c8f51b9c48a5fc76e