Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png 8f91b12fcae06b67522f260ee4880145
Sobota, 21-07-2018
Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
x
Laureaci IV edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2003/2004
Administrator , Wyświetleń: 4075
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci IV Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2003/2004.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 28.08.2004r. na podstawie Uchwały Nr XI/23/2000 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 12.04.2000r. w sprawie regulaminu za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich, Uchwały Nr 50/2000 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 26.09.2000r. w sprawie ustalenia składu Komisji Stypendialnej Rady Powiatu Wrocławskiego oraz Uchwały Nr 55/2003 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 9.09.2003 r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich na rok szkolny 2003/2004 (od 1.09.2003 r. do 30.06.2004 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Marta Wawrzyszyn, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy
  2. Emilia Woźniak, mieszkanka gminy Św. Katarzyna, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr 5 we Wrocławiu
  3. Michalina Golinczak, mieszknka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Długołęce
  4. Krzysztof Zwierzchlewski, mieszkaniec gminy Św. Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr 10 w Zespole Szkół Nr 8 we Wrocławiu
  5. Iwona Chwastyk, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica Zespołu Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych we Wrocławiu
  6. Wojciech Opałka, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Budownictwa w Zespole Szkół Nr 7 we Wrocławiu
  7. Marcin Grabowski, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr 14 w Zespole Szkół Nr 14 we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Karolina Kotwica, mieszkanka gminy Żórawina, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIII we Wrocławiu
  2. Marlena Węgłowska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Technikum Hodowli Koni w PZS Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Maciej Bodnar, mieszkaniec gminy Czernica, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Nr 22 we Wrocławiu
  4. Sylwia Krug, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Nr 22 we Wrocławiu
Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg 7d4a602ac5b5ca48d96e3e76929b61a7 zagrozenia.jpg fec0ca41dbdf9d70811137d85581be7a komunikacja.jpg cec3b610f51eb1f6624b24b99c59f3dc przetargi.jpg 4982d43a5a80fddd8d2ef68d829b50cf strategia_rozwoju.jpg 830b6cc75eab3f3c45d6c6b1f69f6810 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg 4b4bf9cc8e84175bf38ecff398a0b50c wspolpraca_zagranicza.jpg bb22d4a9740556fa41a21982e37cbd16 iso.jpg 6f267e93240d16fb3a04271bc7af1817
ban1.jpg 3d5ca141036cc5af72e3328bc51d34bc ban2.jpg b7489fa7a6d1855d45008c3ceb8c7e84 ban3.jpg 53c76c829022fbf5cf82d03aeb97bafa ban4.jpg 1b6b5bda09b98a11e4547bab175ddb92 ban5.jpg f65dae6016531891728d08d72f007538