Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png db9690e936a3366ae43ef3b1eb2d9b65
Poniedziałek, 18-12-2017
Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury
x
Laureaci IV edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2003/2004
Administrator , Wyświetleń: 3845
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci IV Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2003/2004.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 28.08.2004r. na podstawie Uchwały Nr XI/23/2000 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 12.04.2000r. w sprawie regulaminu za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich, Uchwały Nr 50/2000 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 26.09.2000r. w sprawie ustalenia składu Komisji Stypendialnej Rady Powiatu Wrocławskiego oraz Uchwały Nr 55/2003 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 9.09.2003 r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich na rok szkolny 2003/2004 (od 1.09.2003 r. do 30.06.2004 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Marta Wawrzyszyn, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy
  2. Emilia Woźniak, mieszkanka gminy Św. Katarzyna, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr 5 we Wrocławiu
  3. Michalina Golinczak, mieszknka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Długołęce
  4. Krzysztof Zwierzchlewski, mieszkaniec gminy Św. Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr 10 w Zespole Szkół Nr 8 we Wrocławiu
  5. Iwona Chwastyk, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica Zespołu Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych we Wrocławiu
  6. Wojciech Opałka, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Budownictwa w Zespole Szkół Nr 7 we Wrocławiu
  7. Marcin Grabowski, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr 14 w Zespole Szkół Nr 14 we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Karolina Kotwica, mieszkanka gminy Żórawina, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIII we Wrocławiu
  2. Marlena Węgłowska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Technikum Hodowli Koni w PZS Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Maciej Bodnar, mieszkaniec gminy Czernica, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Nr 22 we Wrocławiu
  4. Sylwia Krug, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Nr 22 we Wrocławiu
Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg fbb18ff4c86bfcfbfc7e1063044e558b zagrozenia.jpg 235ff73514f753e8a3abfb9bbdd62e31 komunikacja.jpg 9a8a208951190cc8f5205c7627b680b0 przetargi.jpg 93e4267b78142b3e88a77a8e9cb2d8b7 strategia_rozwoju.jpg 628e970655e8cd349649433fc282e9b3 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg ed708e19784b91cd940a926df7f611af wspolpraca_zagranicza.jpg 5fd899dac9a72bcc84bd93618e87c098 iso.jpg 8c5ce66659611e6781fdd907e2cd769f
ban1.jpg e92db15c7f24a63e1b07e6f0104e6384 ban2.jpg fd4e5cc594321b2f1c52c1346699abab ban3.jpg e0367a35e9dd8bf0d1ca778fb9f58212 ban4.jpg 0fe58ad4369f4c13b8ccd36606f1e72c ban5.jpg 8008f0c194c3fe8a827d3b8e70a72a53