Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png 97e57b80d82088ad624e5421c218b998
Środa, 13-12-2017
Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
x
Laureaci IV edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2003/2004
Administrator , Wyświetleń: 3832
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci IV Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2003/2004.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 28.08.2004r. na podstawie Uchwały Nr XI/23/2000 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 12.04.2000r. w sprawie regulaminu za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich, Uchwały Nr 50/2000 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 26.09.2000r. w sprawie ustalenia składu Komisji Stypendialnej Rady Powiatu Wrocławskiego oraz Uchwały Nr 55/2003 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 9.09.2003 r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich na rok szkolny 2003/2004 (od 1.09.2003 r. do 30.06.2004 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Marta Wawrzyszyn, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy
  2. Emilia Woźniak, mieszkanka gminy Św. Katarzyna, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr 5 we Wrocławiu
  3. Michalina Golinczak, mieszknka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Długołęce
  4. Krzysztof Zwierzchlewski, mieszkaniec gminy Św. Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr 10 w Zespole Szkół Nr 8 we Wrocławiu
  5. Iwona Chwastyk, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica Zespołu Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych we Wrocławiu
  6. Wojciech Opałka, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Budownictwa w Zespole Szkół Nr 7 we Wrocławiu
  7. Marcin Grabowski, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr 14 w Zespole Szkół Nr 14 we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Karolina Kotwica, mieszkanka gminy Żórawina, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIII we Wrocławiu
  2. Marlena Węgłowska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Technikum Hodowli Koni w PZS Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Maciej Bodnar, mieszkaniec gminy Czernica, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Nr 22 we Wrocławiu
  4. Sylwia Krug, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Nr 22 we Wrocławiu
Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg 7329b30dd848f42e71010273f5d7eed5 zagrozenia.jpg 6666bcb9b58ae97d2bddeb417773cefd komunikacja.jpg b20a2717b915366f2227f5b34fcf274a przetargi.jpg f0ebd5e2a81c809ab32a68965b93414b strategia_rozwoju.jpg 8a7fb75bfd8d89eeaf1a1e03ee477ec3 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg e05e545404c173b98fdb9efda87f28cd wspolpraca_zagranicza.jpg 4db232472f7d5ed04dadaafb78027548 iso.jpg 72f770866b3c2f55d62e93de24cbda96
ban1.jpg f1712cb54bc614b9c7535426a44a58c4 ban2.jpg 206a4f3b51d0717b09cbf1a39507565a ban3.jpg 4ef7518c05f1f10d1201a72d0f66ef20 ban4.jpg cb42fb3fbec5ed85a5b4ce5aac52f7df ban5.jpg 7ca902ef66a06402ed310acde13f25a3