Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png 8bb48405e05d6bc7371a6700027fea4a
Piątek, 20-10-2017
Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
x
Laureaci IV edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2003/2004
Administrator , Wyświetleń: 3790
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci IV Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2003/2004.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 28.08.2004r. na podstawie Uchwały Nr XI/23/2000 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 12.04.2000r. w sprawie regulaminu za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich, Uchwały Nr 50/2000 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 26.09.2000r. w sprawie ustalenia składu Komisji Stypendialnej Rady Powiatu Wrocławskiego oraz Uchwały Nr 55/2003 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 9.09.2003 r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich na rok szkolny 2003/2004 (od 1.09.2003 r. do 30.06.2004 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Marta Wawrzyszyn, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy
  2. Emilia Woźniak, mieszkanka gminy Św. Katarzyna, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr 5 we Wrocławiu
  3. Michalina Golinczak, mieszknka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Długołęce
  4. Krzysztof Zwierzchlewski, mieszkaniec gminy Św. Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr 10 w Zespole Szkół Nr 8 we Wrocławiu
  5. Iwona Chwastyk, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica Zespołu Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych we Wrocławiu
  6. Wojciech Opałka, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Budownictwa w Zespole Szkół Nr 7 we Wrocławiu
  7. Marcin Grabowski, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr 14 w Zespole Szkół Nr 14 we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Karolina Kotwica, mieszkanka gminy Żórawina, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIII we Wrocławiu
  2. Marlena Węgłowska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Technikum Hodowli Koni w PZS Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Maciej Bodnar, mieszkaniec gminy Czernica, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Nr 22 we Wrocławiu
  4. Sylwia Krug, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Nr 22 we Wrocławiu
Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg 6f255a2da0da4e1af501b855e7c59e26 zagrozenia.jpg e8c68fe44b69fb48cfaf77dc521afe90 komunikacja.jpg 330d77a2b7c930603f418f18126263b5 przetargi.jpg 8dc0f7de84525c6945a8f4e284420f2e strategia_rozwoju.jpg 9f28aac9e5e3ed82b7307bd65eb238fe zainwestuj_w_wypoczynek.jpg 965524c5ed6f586e41d6980a83ff994e wspolpraca_zagranicza.jpg 0fb5ca833c5bf9e8ea087a8f9481a803 iso.jpg 46f995fec561ce5feadf48c0e69723f2
ban1.jpg 6c020c337a2bd11210bd4eea62558947 ban2.jpg afa9d03b0921573823a4939148df524d ban3.jpg e180e7b77fbc815bfb4831accab02d72 ban4.jpg da673e92f7afb201eb9a71b5f1aa3a74 ban5.jpg e3746bd47727fe0d86a184944feed297