Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png eeaf0f8e2f6c089e34b7a5bc864fc53b
Sobota, 21-07-2018
Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
x
Laureaci V edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2004/2005
Administrator , Wyświetleń: 3924
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci V Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2004/2005.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 30.08.2004r. na podstawie Uchwały Nr XVIII/112/04 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 29.04.2004r. w sprawie zasad przyznawania stypendium Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w rówżnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz Uchwały Nr 73/2004 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 08.09.2004r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypedniów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2004/2005 (od 1.09.2004 r. do 30.06.2005 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Marta Wawrzyszyn, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy
  2. Emilia Woźniak, mieszkanka gminy Św. Katarzyna, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr 5 we Wrocławiu
  3. Paweł Maciej Łyszczak, mieszkniec gminy Kobierzyce, absolwent Zespołu Szkolno - Gimnazjalnego w Bielanach Wrocławskich
  4. Konrad Władysław Szwaj, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, absolwent Gimnazjum w Kątach Wrocławskich
  5. Rafał Danch, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XXI w Elektronicznych Zakładach Naukowych we Wrocławiu
  6. Mateusz Pudło, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Geodezyjnego w Zespole Szkół Nr 6 we Wrocławiu
  7. Marcin Grabowski, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr 14 w Zespole Szkół Nr 14 we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Karolina Kotwica, mieszkanka gminy Żórawina, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIII we Wrocławiu
  2. Marlena Węgłowska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Technikum Hodowli Koni w PZS Nr 1 w Krzyżowicach

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Piotr Zalewski, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg f614b125e6f49d9ed8c7deb0a1c9f1ca zagrozenia.jpg 112da14236ddfed98f9ac899afb62484 komunikacja.jpg a943c081b35ecc9a618f0394c982188c przetargi.jpg d573a44dfd7440e60eb9540ab0e0755c strategia_rozwoju.jpg eae8eb7f286de345fe0133705793acdf zainwestuj_w_wypoczynek.jpg 94348d1c5dcd0d751b8b14469f3a4743 wspolpraca_zagranicza.jpg 86557cf80e2acdb56e3088ab071f45af iso.jpg e997f73674b76c657535c25edf5d2e0a
ban1.jpg d93ac8f6776373f81fa3fd8c217c687b ban2.jpg 62409f80dd0aec7e89c7ffb9cbdd2101 ban3.jpg c7ef08313c5b09ac50fbf959e8fe741c ban4.jpg f001f8f25c43bb349c5774109c71ec8a ban5.jpg 9146ffc9ddd35b24cdb6f516e5056256