Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png 596d36884c9c3a9a8b1553b9aaaaccc6
Czwartek, 14-12-2017
Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny
x
Laureaci V edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2004/2005
Administrator , Wyświetleń: 3731
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci V Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2004/2005.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 30.08.2004r. na podstawie Uchwały Nr XVIII/112/04 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 29.04.2004r. w sprawie zasad przyznawania stypendium Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w rówżnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz Uchwały Nr 73/2004 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 08.09.2004r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypedniów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2004/2005 (od 1.09.2004 r. do 30.06.2005 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Marta Wawrzyszyn, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy
  2. Emilia Woźniak, mieszkanka gminy Św. Katarzyna, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr 5 we Wrocławiu
  3. Paweł Maciej Łyszczak, mieszkniec gminy Kobierzyce, absolwent Zespołu Szkolno - Gimnazjalnego w Bielanach Wrocławskich
  4. Konrad Władysław Szwaj, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, absolwent Gimnazjum w Kątach Wrocławskich
  5. Rafał Danch, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XXI w Elektronicznych Zakładach Naukowych we Wrocławiu
  6. Mateusz Pudło, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Geodezyjnego w Zespole Szkół Nr 6 we Wrocławiu
  7. Marcin Grabowski, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr 14 w Zespole Szkół Nr 14 we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Karolina Kotwica, mieszkanka gminy Żórawina, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIII we Wrocławiu
  2. Marlena Węgłowska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Technikum Hodowli Koni w PZS Nr 1 w Krzyżowicach

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Piotr Zalewski, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg 47a1e1ee836974a4beaf0cf2c5cff59f zagrozenia.jpg 1cfbd6c67351e4ae978f984d6808689e komunikacja.jpg f7f092781be74c0cdffea55c4e3049d6 przetargi.jpg dc4153707c2a3d1f341eb1b12961ee0e strategia_rozwoju.jpg 79803e70afded369004127904cbfec9f zainwestuj_w_wypoczynek.jpg e915198c2e429bedd5f7ed6116fc6d4e wspolpraca_zagranicza.jpg 6e9803ab71e7e73bfb7e28c2b19aff9e iso.jpg 32474793265096310f7bdcb234bc8fc6
ban1.jpg 0f0ef1fb7efab04aacc2f4ef47c8a45d ban2.jpg d057f7b6c7d52e3f66f11a671f6d0391 ban3.jpg 57530a814d5b8c8ad0b7ce1f6ff27cdc ban4.jpg 15e820000d9307165b5e248ff50b129e ban5.jpg 4d91fa740c40ee09a98617545cb58bc9