Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png 0a3da2f4409f6ec9dcce8ef75899fd7f
Poniedziałek, 23-10-2017
Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
x
Laureaci V edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2004/2005
Administrator , Wyświetleń: 3694
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci V Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2004/2005.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 30.08.2004r. na podstawie Uchwały Nr XVIII/112/04 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 29.04.2004r. w sprawie zasad przyznawania stypendium Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w rówżnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz Uchwały Nr 73/2004 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 08.09.2004r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypedniów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2004/2005 (od 1.09.2004 r. do 30.06.2005 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Marta Wawrzyszyn, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy
  2. Emilia Woźniak, mieszkanka gminy Św. Katarzyna, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr 5 we Wrocławiu
  3. Paweł Maciej Łyszczak, mieszkniec gminy Kobierzyce, absolwent Zespołu Szkolno - Gimnazjalnego w Bielanach Wrocławskich
  4. Konrad Władysław Szwaj, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, absolwent Gimnazjum w Kątach Wrocławskich
  5. Rafał Danch, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XXI w Elektronicznych Zakładach Naukowych we Wrocławiu
  6. Mateusz Pudło, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Geodezyjnego w Zespole Szkół Nr 6 we Wrocławiu
  7. Marcin Grabowski, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr 14 w Zespole Szkół Nr 14 we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Karolina Kotwica, mieszkanka gminy Żórawina, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIII we Wrocławiu
  2. Marlena Węgłowska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Technikum Hodowli Koni w PZS Nr 1 w Krzyżowicach

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Piotr Zalewski, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg feaa3d1dd4e0c770942e333675a9863a zagrozenia.jpg 948192959fd07fd348196a68ef59a986 komunikacja.jpg 2c130d86d154166c91d6e09a90635812 przetargi.jpg 6ddef495c5f8f6875885dc5f80e34464 strategia_rozwoju.jpg 2fe52f81af5a2f7e1f1de43954948c29 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg e3eef709e28296090e01fefda470ff49 wspolpraca_zagranicza.jpg 31a3d5bc677928bf8afd5f989878ec29 iso.jpg 83528240c4b93f858e6c1c9eddcfb1c8
ban1.jpg f566c46e9f17f8f7e7ec83d33f6c0e97 ban2.jpg e9d0ab5346d489b995813026b1e073fc ban3.jpg cd7a16368e9afd98025c71f3988472ce ban4.jpg a76f4a7461df3e1b9aebf8535800ba18 ban5.jpg cddab7b915f1cbda2d0a242bca71a118