Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png 5fafecb389e094d2603a8745e0e83b95
Niedziela, 23-09-2018
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
x
Laureaci V edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2004/2005
Administrator , Wyświetleń: 3966
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci V Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2004/2005.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 30.08.2004r. na podstawie Uchwały Nr XVIII/112/04 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 29.04.2004r. w sprawie zasad przyznawania stypendium Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w rówżnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz Uchwały Nr 73/2004 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 08.09.2004r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypedniów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2004/2005 (od 1.09.2004 r. do 30.06.2005 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Marta Wawrzyszyn, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy
  2. Emilia Woźniak, mieszkanka gminy Św. Katarzyna, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr 5 we Wrocławiu
  3. Paweł Maciej Łyszczak, mieszkniec gminy Kobierzyce, absolwent Zespołu Szkolno - Gimnazjalnego w Bielanach Wrocławskich
  4. Konrad Władysław Szwaj, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, absolwent Gimnazjum w Kątach Wrocławskich
  5. Rafał Danch, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XXI w Elektronicznych Zakładach Naukowych we Wrocławiu
  6. Mateusz Pudło, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Geodezyjnego w Zespole Szkół Nr 6 we Wrocławiu
  7. Marcin Grabowski, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr 14 w Zespole Szkół Nr 14 we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Karolina Kotwica, mieszkanka gminy Żórawina, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIII we Wrocławiu
  2. Marlena Węgłowska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Technikum Hodowli Koni w PZS Nr 1 w Krzyżowicach

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Piotr Zalewski, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg a78f3831e37bf714eef16d443ef57454 zagrozenia.jpg bd56f555613452752dcea1bae81a8595 komunikacja.jpg 1debba44112430f015e71fae883267d0 przetargi.jpg e260692510ca3cdd01965d70d0d10e75 strategia_rozwoju.jpg 64fd4612e849d360c756936d0341056e zainwestuj_w_wypoczynek.jpg bbb631c597d10986e3af8bdf51c48b79 wspolpraca_zagranicza.jpg 4c7e3adcc5cac16505625b32146a6adf iso.jpg 3d4b2d3f4dc0d80681c3de2fbfb8b86f
ban1.jpg e1a0754d18047cc44f86c5b8cfe21ddc ban2.jpg c80cc2dc615ad467cc160579ece42e21 ban3.jpg 2bdedb7ac9be7e6178c2aae93fc23bec ban4.jpg fdf5fb50fa1c2d89a3a790eaa03d2db3 ban5.jpg 9986513eacb392cf8e9a44703c37c942