Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png b6cdcae89b968e93b13a6503a272585c
Wtorek, 12-12-2017
Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
x
Laureaci VI edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2005/2006
Administrator , Wyświetleń: 3582
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci VI Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2005/2006.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 05.12.2006r. na podstawie Uchwały Nr XVIII/112/04 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 29.04.2004r. w sprawie zasad przyznawania stypendium Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w rówżnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz Uchwały Nr 84/2005 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 06.12.2005r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypedniów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2005/2006 (od 1.09.2005 r. do 30.06.2006 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Natalia Górska, mieszkanka gminy Święta Katarzyna, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XII we Wrocławiu
  2. Dominika Sieniarska, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr IX we Wrocławiu
  3. Maciej Brzyszcz, mieszkniec gminy Czernica, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  4. Paweł Gniewek, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr VII we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Bartosz Reszka, mieszkanniec gminy Święta Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr V we Wrocławiu
  2. Marlena Węgłowska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Technikum Hodowli Koni w PZS Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Mikołaj Poźniak, mieszkanniec gminy Długołęka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Nr XXII we Wrocławiu
  4. Klaudia Rogalska, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Głubczycach

w kategorii stypendia artystyczne:


  1. Paweł Jurkiewicz, mieszkaniec gminy Święta Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XII we Wrocławiu
  2. Paweł Minta, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Agnieszka Jaśkowska, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIII we Wrocławiu

Od lewej: Natalia Górska, Paweł Minta, Mikołaj Poźniak, Paweł Jurkiewicz, Pan Grzegorz Roman - Przewodniczący Rady Powiatu Wrocławskiego, Agnieszka Jaśkowska, Dominika Sieniarska, Klaudia Rogalska, Bartosz Reszka, Pan Roman Potocki - Członek Zarządu Powiatu Wrocławskiego, Pan Ireneusz Słoma - Wicestarosta Powiatu Wrocławskiego

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg eed83e66a76b1e8f1a94efa5181193db zagrozenia.jpg aa0bbf8b7b39d5605fe11dea3551677f komunikacja.jpg 178251ca2872d40066be02e68786d949 przetargi.jpg f1179feb942b6c0a653fc5ebc04a4db3 strategia_rozwoju.jpg 8ba5ae3c932c654ebe02c5bed50ce6a7 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg d48febe5e8157c8ec0d6206bf5986983 wspolpraca_zagranicza.jpg 3dbf91606fa6bc338e9a4a8f77b41e21 iso.jpg 1c55edf6af1785a4de972cb0fc8d54b3
ban1.jpg 97fa8ef6f3e465ef3e803e275730ccc7 ban2.jpg e6aa658d063b7ff513678882ce7b6d75 ban3.jpg fa9a1bb27bdf5748a9b7dadb865a0286 ban4.jpg e23256331cbf5fabaf214f837b88df9e ban5.jpg a1833be45f513a65735f711a552ee794