Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png b116e8a15dbd8d0f7e7da8e2129365c5
Niedziela, 17-12-2017
Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii
x
Laureaci VI edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2005/2006
Administrator , Wyświetleń: 3592
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci VI Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2005/2006.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 05.12.2006r. na podstawie Uchwały Nr XVIII/112/04 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 29.04.2004r. w sprawie zasad przyznawania stypendium Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w rówżnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz Uchwały Nr 84/2005 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 06.12.2005r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypedniów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2005/2006 (od 1.09.2005 r. do 30.06.2006 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Natalia Górska, mieszkanka gminy Święta Katarzyna, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XII we Wrocławiu
  2. Dominika Sieniarska, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr IX we Wrocławiu
  3. Maciej Brzyszcz, mieszkniec gminy Czernica, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  4. Paweł Gniewek, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr VII we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Bartosz Reszka, mieszkanniec gminy Święta Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr V we Wrocławiu
  2. Marlena Węgłowska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Technikum Hodowli Koni w PZS Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Mikołaj Poźniak, mieszkanniec gminy Długołęka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Nr XXII we Wrocławiu
  4. Klaudia Rogalska, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Głubczycach

w kategorii stypendia artystyczne:


  1. Paweł Jurkiewicz, mieszkaniec gminy Święta Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XII we Wrocławiu
  2. Paweł Minta, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Agnieszka Jaśkowska, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIII we Wrocławiu

Od lewej: Natalia Górska, Paweł Minta, Mikołaj Poźniak, Paweł Jurkiewicz, Pan Grzegorz Roman - Przewodniczący Rady Powiatu Wrocławskiego, Agnieszka Jaśkowska, Dominika Sieniarska, Klaudia Rogalska, Bartosz Reszka, Pan Roman Potocki - Członek Zarządu Powiatu Wrocławskiego, Pan Ireneusz Słoma - Wicestarosta Powiatu Wrocławskiego

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg 2e2c4eb7f84226c252e857983095f2b3 zagrozenia.jpg a104108aad0658999ba8cc691a9c2e76 komunikacja.jpg 3e2cedb699a8e831ecb412ede0260153 przetargi.jpg af5c3261f93b636a0f6831fe8f289353 strategia_rozwoju.jpg 71f7c561889e44bb55996b42c2b27958 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg 371c001c607201457f321988b99ccb3d wspolpraca_zagranicza.jpg 70a1c0fb22d25f7ecad6b05ab2d7788d iso.jpg 896790362e6f2d76e033546d59fb53ab
ban1.jpg 71ae94acdee5cf2ba2016f24d4b89bc0 ban2.jpg 1555b40d80ccbf1761f378b9a291f835 ban3.jpg a7a27c98c9bd50c2c774bbbd797ac2da ban4.jpg 4f2c3e883821d5f2517849ef13fbce54 ban5.jpg 4253f6a2622c8b23bf1ae8dcca65ca67