Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png 0a30a10aeac31e206e6d79b59bc66bdd
Poniedziałek, 11-12-2017
Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
x
Laureaci VI edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2005/2006
Administrator , Wyświetleń: 3580
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci VI Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2005/2006.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 05.12.2006r. na podstawie Uchwały Nr XVIII/112/04 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 29.04.2004r. w sprawie zasad przyznawania stypendium Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w rówżnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz Uchwały Nr 84/2005 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 06.12.2005r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypedniów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2005/2006 (od 1.09.2005 r. do 30.06.2006 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Natalia Górska, mieszkanka gminy Święta Katarzyna, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XII we Wrocławiu
  2. Dominika Sieniarska, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr IX we Wrocławiu
  3. Maciej Brzyszcz, mieszkniec gminy Czernica, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  4. Paweł Gniewek, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr VII we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Bartosz Reszka, mieszkanniec gminy Święta Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr V we Wrocławiu
  2. Marlena Węgłowska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Technikum Hodowli Koni w PZS Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Mikołaj Poźniak, mieszkanniec gminy Długołęka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Nr XXII we Wrocławiu
  4. Klaudia Rogalska, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Głubczycach

w kategorii stypendia artystyczne:


  1. Paweł Jurkiewicz, mieszkaniec gminy Święta Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XII we Wrocławiu
  2. Paweł Minta, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Agnieszka Jaśkowska, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIII we Wrocławiu

Od lewej: Natalia Górska, Paweł Minta, Mikołaj Poźniak, Paweł Jurkiewicz, Pan Grzegorz Roman - Przewodniczący Rady Powiatu Wrocławskiego, Agnieszka Jaśkowska, Dominika Sieniarska, Klaudia Rogalska, Bartosz Reszka, Pan Roman Potocki - Członek Zarządu Powiatu Wrocławskiego, Pan Ireneusz Słoma - Wicestarosta Powiatu Wrocławskiego

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg 900143e01d6713e77afd68e9b94f1d6a zagrozenia.jpg 92c883ffb1bafee50bd7fecfd64a9128 komunikacja.jpg db8b4a2cb192a07edbb8487f0e11fdc3 przetargi.jpg 58a5e97ac5f3aac757250c6ca77ab73d strategia_rozwoju.jpg 21abf2a405966f706f1df6701c30556e zainwestuj_w_wypoczynek.jpg 7ec5739ebe7eb5c6c8fc15bb7f838495 wspolpraca_zagranicza.jpg b1995869cd157960d02a710daf5ba275 iso.jpg 813881ca552a9e7e25fd1d312ca29791
ban1.jpg d09c06f8c96f351c382e32cf75c97409 ban2.jpg b147c56da7dff23943bed992c856cc76 ban3.jpg ba2e34148bcf9b0459bf3b1aabcd882e ban4.jpg c1012c6f019ba936c085242fa84c4ff1 ban5.jpg b11eda36eb5c355c6d612081dd4c7895