Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png bc7652fd6461520b71c168136c219f39
Wtorek, 19-06-2018
Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
x
Laureaci VI edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2005/2006
Administrator , Wyświetleń: 3803
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci VI Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2005/2006.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 05.12.2006r. na podstawie Uchwały Nr XVIII/112/04 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 29.04.2004r. w sprawie zasad przyznawania stypendium Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w rówżnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz Uchwały Nr 84/2005 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 06.12.2005r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypedniów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2005/2006 (od 1.09.2005 r. do 30.06.2006 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Natalia Górska, mieszkanka gminy Święta Katarzyna, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XII we Wrocławiu
  2. Dominika Sieniarska, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr IX we Wrocławiu
  3. Maciej Brzyszcz, mieszkniec gminy Czernica, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  4. Paweł Gniewek, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr VII we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Bartosz Reszka, mieszkanniec gminy Święta Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr V we Wrocławiu
  2. Marlena Węgłowska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Technikum Hodowli Koni w PZS Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Mikołaj Poźniak, mieszkanniec gminy Długołęka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Nr XXII we Wrocławiu
  4. Klaudia Rogalska, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Głubczycach

w kategorii stypendia artystyczne:


  1. Paweł Jurkiewicz, mieszkaniec gminy Święta Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XII we Wrocławiu
  2. Paweł Minta, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Agnieszka Jaśkowska, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIII we Wrocławiu

Od lewej: Natalia Górska, Paweł Minta, Mikołaj Poźniak, Paweł Jurkiewicz, Pan Grzegorz Roman - Przewodniczący Rady Powiatu Wrocławskiego, Agnieszka Jaśkowska, Dominika Sieniarska, Klaudia Rogalska, Bartosz Reszka, Pan Roman Potocki - Członek Zarządu Powiatu Wrocławskiego, Pan Ireneusz Słoma - Wicestarosta Powiatu Wrocławskiego

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg e77fa19da39b29690f2c8fa47a1da28f zagrozenia.jpg 29344c56e28e78b4397203ddd5871c98 komunikacja.jpg c693153ddc0ecc1b858cf8f67520cf6d przetargi.jpg 1b7a63b30503deb101f1ecc79d9ac45b strategia_rozwoju.jpg bffaac9ef4e5a2918ad7582b20bcd4e6 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg 229d79656a4cfdaf0e41d470cff2a2cb wspolpraca_zagranicza.jpg 5ce23a2c3cce5647402c94ab496cbea0
ban1.jpg 0e723341c0158de20abfe96e18de097e ban2.jpg be3e28ccfa9c360e10ad129131490486 ban3.jpg d03ae9204daf6892b0013e6a974f2015 ban4.jpg d8acf72e2ec6d7282d235f6bcfd3c667 ban5.jpg 77c0aaba75f1fba4987df96ec7dabdc0