Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png 84c7cd18a3e9d4cfb62cf0d9465f7e3e
Piątek, 21-09-2018
Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
x
Laureaci VI edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2005/2006
Administrator , Wyświetleń: 3859
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci VI Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2005/2006.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 05.12.2006r. na podstawie Uchwały Nr XVIII/112/04 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 29.04.2004r. w sprawie zasad przyznawania stypendium Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w rówżnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz Uchwały Nr 84/2005 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 06.12.2005r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypedniów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2005/2006 (od 1.09.2005 r. do 30.06.2006 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Natalia Górska, mieszkanka gminy Święta Katarzyna, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XII we Wrocławiu
  2. Dominika Sieniarska, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr IX we Wrocławiu
  3. Maciej Brzyszcz, mieszkniec gminy Czernica, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  4. Paweł Gniewek, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr VII we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Bartosz Reszka, mieszkanniec gminy Święta Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr V we Wrocławiu
  2. Marlena Węgłowska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Technikum Hodowli Koni w PZS Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Mikołaj Poźniak, mieszkanniec gminy Długołęka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Nr XXII we Wrocławiu
  4. Klaudia Rogalska, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Głubczycach

w kategorii stypendia artystyczne:


  1. Paweł Jurkiewicz, mieszkaniec gminy Święta Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XII we Wrocławiu
  2. Paweł Minta, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Agnieszka Jaśkowska, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIII we Wrocławiu

Od lewej: Natalia Górska, Paweł Minta, Mikołaj Poźniak, Paweł Jurkiewicz, Pan Grzegorz Roman - Przewodniczący Rady Powiatu Wrocławskiego, Agnieszka Jaśkowska, Dominika Sieniarska, Klaudia Rogalska, Bartosz Reszka, Pan Roman Potocki - Członek Zarządu Powiatu Wrocławskiego, Pan Ireneusz Słoma - Wicestarosta Powiatu Wrocławskiego

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg 9a1492a4cc87aa120f593b0949e71275 zagrozenia.jpg e37a8d57b8950880318e5a58207e1771 komunikacja.jpg 73f4b2da44afdd7b1506baab4ddefcfa przetargi.jpg a005cd44af5ad8aea3d8978be429f4a2 strategia_rozwoju.jpg 285b7bedc412546d1c5d73bc115bfe30 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg d9d0b14d92f45a4481cc816eb3ef631c wspolpraca_zagranicza.jpg d92d5f5199c14b52b94e8150d6d9ef22 iso.jpg 103c00b7b811d7fa8e850a3afd9e6cce
ban1.jpg d7943e38ee384c15d76f91f2e61cf8fb ban2.jpg 6fd9fd73ea2cf5aacaacfcd20726029c ban3.jpg 6612af99218a341a72607dff73557f61 ban4.jpg c5601c1e6742a4bc52b2c8b1eea62176 ban5.jpg d4afa47ecb6179ccefdadbe835b5663f