Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png 451d47aec88fdb5edc9a6dd7802db808
Poniedziałek, 16-07-2018
Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
x
Laureaci VII edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2006/2007
Administrator , Wyświetleń: 3631
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci VII Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2006/2007.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 21.08.2006r. na podstawie Uchwały Nr XVIII/112/04 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 29.04.2004r. w sprawie zasad przyznawania stypendium Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w rówżnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz Uchwały Nr 74/2006 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 22.08.2006r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypedniów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2006/2007 (od 1.09.2006 r. do 30.06.2007 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Jakub Kujawski, mieszkaniec gminy Święta Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr IX we Wrocławiu
  2. Mateusz Osiński, mieszkaniec gminy Czernica, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XIV we Wrocławiu
  3. Magdalena Wojtków, mieszkanka gminy Czernica, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr IX we Wrocławiu
  4. Ewelina Rudnicka, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr V we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Emilia Angelika Goldwasser, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Świdnicy
  2. Kamila Kotwica, mieszkanka gminy Żórawina, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr IV we Wrocławiu
  3. Monika Cichoń, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Głubczycach
  4. Klaudia Rogalska, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Głubczycach
  5. Michał Czeszun, mieszkaniec gminy Św.Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XXIV we Wrocławiu

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Aleksadnra Krzyżańska, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  2. Paweł Minta, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Anna Froniewska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr IV we Wrocławiu
  4. Patrycja Szafran, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Profilowanego Nr X w Zespole Szkół Budowlanych we Wrocławiu

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg dcca590344c79e091110fb82f8cd6ac8 zagrozenia.jpg c38b74e73040fb5ea6921f8c7918d0a5 komunikacja.jpg 7dca8a9ed35de37bef0a8944043dd6e0 przetargi.jpg b415e217b314552d3bebb77b6d476656 strategia_rozwoju.jpg fd343987858d06401d56593d8ceb5169 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg 1278ca8dee747f04d985f86e26e9a69e wspolpraca_zagranicza.jpg 6a8317d2506c8dd8fb0a8651a916c80a iso.jpg fe6c26e82ab114c83e9c8a646b064a61
ban1.jpg 6e859fb4bd770f873787c44bb77869f2 ban2.jpg 5223eedeffbc621aaef57d62bf0a3e1f ban3.jpg 75795b6c5a9c4fb41db3a52c9527f8ad ban4.jpg b147b7ee49ccc5032977c7fe41f4e8eb ban5.jpg 4e66a1aa63e762bc7db6bbb4cb3645da