Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png 87fd15d785c9f9284df60b76cfd63432
Sobota, 16-12-2017
Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
x
Laureaci VII edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2006/2007
Administrator , Wyświetleń: 3441
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci VII Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2006/2007.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 21.08.2006r. na podstawie Uchwały Nr XVIII/112/04 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 29.04.2004r. w sprawie zasad przyznawania stypendium Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w rówżnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz Uchwały Nr 74/2006 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 22.08.2006r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypedniów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2006/2007 (od 1.09.2006 r. do 30.06.2007 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Jakub Kujawski, mieszkaniec gminy Święta Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr IX we Wrocławiu
  2. Mateusz Osiński, mieszkaniec gminy Czernica, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XIV we Wrocławiu
  3. Magdalena Wojtków, mieszkanka gminy Czernica, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr IX we Wrocławiu
  4. Ewelina Rudnicka, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr V we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Emilia Angelika Goldwasser, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Świdnicy
  2. Kamila Kotwica, mieszkanka gminy Żórawina, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr IV we Wrocławiu
  3. Monika Cichoń, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Głubczycach
  4. Klaudia Rogalska, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Głubczycach
  5. Michał Czeszun, mieszkaniec gminy Św.Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XXIV we Wrocławiu

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Aleksadnra Krzyżańska, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  2. Paweł Minta, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Anna Froniewska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr IV we Wrocławiu
  4. Patrycja Szafran, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Profilowanego Nr X w Zespole Szkół Budowlanych we Wrocławiu

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg 92957d31cd03cca59c503d73ba44dd3e zagrozenia.jpg 13016221075c02d564c8bb8529361f90 komunikacja.jpg 5d5ea23c0990fe837f9b307d7197667a przetargi.jpg fffc3d7d7f7ddb62d347881792be423a strategia_rozwoju.jpg ac8da60947a04928a7b2a500feb1c7ae zainwestuj_w_wypoczynek.jpg f5d7fff7324cfc38110a322686778449 wspolpraca_zagranicza.jpg 501a2bc15054466a49dfd443976843ab iso.jpg d6e7f44724c39b788584ccd554d42c41
ban1.jpg c96e492314b130a54c12036f208f8e3b ban2.jpg cc67cd3958926ad479fe1dd120ce4fc2 ban3.jpg 4275a919dc66c40a1c3352116648b46b ban4.jpg 89f59018a64ab98dd135242d02383034 ban5.jpg 78c5c4c446a44da8678b1912a3fd9069