Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png f987a34a82bac758a7571cef84f092c6
Środa, 18-10-2017
Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
x
Laureaci VII edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2006/2007
Administrator , Wyświetleń: 3390
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci VII Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2006/2007.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 21.08.2006r. na podstawie Uchwały Nr XVIII/112/04 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 29.04.2004r. w sprawie zasad przyznawania stypendium Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w rówżnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz Uchwały Nr 74/2006 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 22.08.2006r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypedniów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2006/2007 (od 1.09.2006 r. do 30.06.2007 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Jakub Kujawski, mieszkaniec gminy Święta Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr IX we Wrocławiu
  2. Mateusz Osiński, mieszkaniec gminy Czernica, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XIV we Wrocławiu
  3. Magdalena Wojtków, mieszkanka gminy Czernica, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr IX we Wrocławiu
  4. Ewelina Rudnicka, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr V we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Emilia Angelika Goldwasser, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Świdnicy
  2. Kamila Kotwica, mieszkanka gminy Żórawina, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr IV we Wrocławiu
  3. Monika Cichoń, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Głubczycach
  4. Klaudia Rogalska, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Głubczycach
  5. Michał Czeszun, mieszkaniec gminy Św.Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XXIV we Wrocławiu

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Aleksadnra Krzyżańska, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  2. Paweł Minta, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Anna Froniewska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr IV we Wrocławiu
  4. Patrycja Szafran, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Profilowanego Nr X w Zespole Szkół Budowlanych we Wrocławiu

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg d70b53238c0a079a9a4f56b1de358630 zagrozenia.jpg c877bad28b9614504ed8dc5719b7956b komunikacja.jpg b26471238b867b9f6d2856aa73542045 przetargi.jpg 08de55c3763ec503b4a3e62b6160c7b9 strategia_rozwoju.jpg a509d26de2a79faad3031b7a3ab40972 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg 61d47237e690d464ce19f984fb355330 wspolpraca_zagranicza.jpg 76e536b1e5db9d1ab3395f0cff83348f iso.jpg 26d46e9329e57d637adfcb5e5b0f6037
ban1.jpg 0d52359d20a79cc44c857fc04ab40f25 ban2.jpg a5eea51c894adf881383a1f470ecdc7d ban3.jpg a10e40c886cec68098fa17cebc4a05ff ban4.jpg f24cbc7acb97016d0169b851a89f7a36 ban5.jpg b49236bdeec7e81d51caf73cbe010493