Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png 7a6ab7f3b949ee47b03ffd9f179db3f5
Piątek, 22-06-2018
Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
x
Laureaci VII edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2006/2007
Administrator , Wyświetleń: 3620
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci VII Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2006/2007.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 21.08.2006r. na podstawie Uchwały Nr XVIII/112/04 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 29.04.2004r. w sprawie zasad przyznawania stypendium Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w rówżnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz Uchwały Nr 74/2006 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 22.08.2006r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypedniów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2006/2007 (od 1.09.2006 r. do 30.06.2007 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Jakub Kujawski, mieszkaniec gminy Święta Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr IX we Wrocławiu
  2. Mateusz Osiński, mieszkaniec gminy Czernica, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XIV we Wrocławiu
  3. Magdalena Wojtków, mieszkanka gminy Czernica, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr IX we Wrocławiu
  4. Ewelina Rudnicka, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr V we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Emilia Angelika Goldwasser, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Świdnicy
  2. Kamila Kotwica, mieszkanka gminy Żórawina, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr IV we Wrocławiu
  3. Monika Cichoń, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Głubczycach
  4. Klaudia Rogalska, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Głubczycach
  5. Michał Czeszun, mieszkaniec gminy Św.Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XXIV we Wrocławiu

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Aleksadnra Krzyżańska, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  2. Paweł Minta, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Anna Froniewska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr IV we Wrocławiu
  4. Patrycja Szafran, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Profilowanego Nr X w Zespole Szkół Budowlanych we Wrocławiu

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg 178c177211129714a3df7ff8e307fd63 zagrozenia.jpg 498969aa4b60523db4f9e6932ca91282 komunikacja.jpg a0ec1bd67800e3b7ba55cd5a757353d0 przetargi.jpg 26c60df16cb134ce4303be2c96315d58 strategia_rozwoju.jpg ad86e5dd2c4d7df4bf17dc3f605c5b57 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg a196549c16044230d15ed6d76115c484 wspolpraca_zagranicza.jpg b4e2c5a24f2f4390e4544cbc4f4fa821 iso.jpg 5b0c76b4037f97fad485ed9222bb1632
ban1.jpg 8552ff61687e3409c9b690b374c15d90 ban2.jpg 0cc734a6331436ff924d423a2ade46dd ban3.jpg d04e322991d895502d82a1ea84e5fd5e ban4.jpg c6da0cd5b49df22fa9a3586e968a65c1 ban5.jpg 4a26097e3f5dbbc9264be9d387377af6