Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png a14003068ccda62d1776b9b4e10a2c29
Wtorek, 16-01-2018
Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
x
Laureaci X edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2009/2010
Administrator , Wyświetleń: 3979
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci X Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2009/2010.


Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego
na posiedzeniu w dniu 21.08.2009 r. na podstawie Uchwały Nr XVIII/112/04 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 29.04.2004r. w sprawie zasad przyznawania stypendium Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz Uchwały Nr 86/09 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 25.08.2009 r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych przyznała 18 Stypendiów Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2009/2010 (od 1.09.2009 r. do 30.06.2010 r.).

Stypendia otrzymali następujący uczniowie zamieszkali na terenie Powiatu Wrocławskiego

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Krzysztof Bekieszczuk, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  2. Daria Borowska, mieszkanka gminy Żórawina, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIII we Wrocławiu
  3. Michał Łowicki, mieszkaniec gminy Święta Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  4. Dorota Wieczorkowska, mieszkanka gminy Czernica, uczennica Liceum ogólnokształcącego Nr XIV we Wrocławiu
  5. Magdalena Liza Krupa, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIV we Wrocławiu
  6. Agnieszka Wojtczyk, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XII we Wrocławiu
  7. Joanna Szwabowska, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIII we Wrocławiu
  8. Kamil Jędryczek, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  9. Karolina Gronowska, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr VII we Wrocławiu
  10. Ewelina Molska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 w Krzyżowicach
  11. Eliza Tymiańska, mieszkanka gminy Czernica, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Marcin Biegański, mieszkaniec gminy Sobótka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr V we Wrocławiu
  2. Filip Rybczyński, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie
  3. Oleksandr Kleszczyński, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr IV we Wrocławiu
  4. Sandra Lipińska, mieszkanka gminy Mietków, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XXIV we Wrocławiu
  5. Paulina Okaj, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr II w Zespole Szkół Nr XXII we Wrocławiu
  6. Tomasz Pulsakowski, mieszkaniec gminy Żórawina, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XV im. mjr Piotra Wysockiego we Wrocławiu

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Marlena Stawarz, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu

Uroczystość wręczenia stypendiów Rady Powiatu Wrocławskiego odbyła się 14 września 2009r. w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. Obecni na niej byli nie tylko stypendyści, ale także ich rodzice, opiekunowie naukowi, artystyczni i sportowi, jak również Władze Powiatu Wrocławskiego.Swoją obecnością ceremonię uświetnili: z ramienia Prezydenta Wrocławia – Krzysztof Czaja, Dolnośląska Kurator Oświaty – Danuta Leśniewska oraz Wójtowie i Burmistrzowie Gmin Powiatu Wrocławskiego, z których pochodzili laureaci programu.

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg 24210746f707a0bf684632d5da6a3a68 zagrozenia.jpg 6e6928704e77c8d54e92266eee992ccf komunikacja.jpg 232d85d2fb1aad869bd99e0db02febfb przetargi.jpg 7014901548bfe249042ac5f9cf1e0a85 strategia_rozwoju.jpg c8f6c39361ade43ae8ace009e8ae7a5b zainwestuj_w_wypoczynek.jpg 43f3995528016d213e118a64a47d9071 wspolpraca_zagranicza.jpg 95835f4783934c920d3921c3cb5cd261 iso.jpg f4db283f10ea60a5d51ec9f420b31060
ban1.jpg 0157c658cc9614ddef0a2f20aa4af64a ban2.jpg 460783821f841509fac7dbf7d4250a81 ban3.jpg 53a202e7068a2d683f29c8bc46dc83dd ban4.jpg 1743c1e390d368cac4f99fc04338cc1b ban5.jpg c59204296ace0190be38b91d009d111f