Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png 170ccaf58588e1685ac22be82f4e816c
Sobota, 16-12-2017
Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
x
Laureaci X edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2009/2010
Administrator , Wyświetleń: 3932
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci X Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2009/2010.


Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego
na posiedzeniu w dniu 21.08.2009 r. na podstawie Uchwały Nr XVIII/112/04 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 29.04.2004r. w sprawie zasad przyznawania stypendium Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz Uchwały Nr 86/09 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 25.08.2009 r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych przyznała 18 Stypendiów Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2009/2010 (od 1.09.2009 r. do 30.06.2010 r.).

Stypendia otrzymali następujący uczniowie zamieszkali na terenie Powiatu Wrocławskiego

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Krzysztof Bekieszczuk, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  2. Daria Borowska, mieszkanka gminy Żórawina, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIII we Wrocławiu
  3. Michał Łowicki, mieszkaniec gminy Święta Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  4. Dorota Wieczorkowska, mieszkanka gminy Czernica, uczennica Liceum ogólnokształcącego Nr XIV we Wrocławiu
  5. Magdalena Liza Krupa, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIV we Wrocławiu
  6. Agnieszka Wojtczyk, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XII we Wrocławiu
  7. Joanna Szwabowska, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIII we Wrocławiu
  8. Kamil Jędryczek, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  9. Karolina Gronowska, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr VII we Wrocławiu
  10. Ewelina Molska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 w Krzyżowicach
  11. Eliza Tymiańska, mieszkanka gminy Czernica, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Marcin Biegański, mieszkaniec gminy Sobótka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr V we Wrocławiu
  2. Filip Rybczyński, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie
  3. Oleksandr Kleszczyński, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr IV we Wrocławiu
  4. Sandra Lipińska, mieszkanka gminy Mietków, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XXIV we Wrocławiu
  5. Paulina Okaj, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr II w Zespole Szkół Nr XXII we Wrocławiu
  6. Tomasz Pulsakowski, mieszkaniec gminy Żórawina, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XV im. mjr Piotra Wysockiego we Wrocławiu

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Marlena Stawarz, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu

Uroczystość wręczenia stypendiów Rady Powiatu Wrocławskiego odbyła się 14 września 2009r. w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. Obecni na niej byli nie tylko stypendyści, ale także ich rodzice, opiekunowie naukowi, artystyczni i sportowi, jak również Władze Powiatu Wrocławskiego.Swoją obecnością ceremonię uświetnili: z ramienia Prezydenta Wrocławia – Krzysztof Czaja, Dolnośląska Kurator Oświaty – Danuta Leśniewska oraz Wójtowie i Burmistrzowie Gmin Powiatu Wrocławskiego, z których pochodzili laureaci programu.

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg cc4caf175a512172ce3cc3fba3a494a2 zagrozenia.jpg 9d71040f5a48f66d48f76a0fb50526a0 komunikacja.jpg baac9feca53615f1c5e99645e081ea8d przetargi.jpg c08922bb0cbe5db354476595a414f6f9 strategia_rozwoju.jpg 4bb508d02cebb8e0e808bf687c6310a4 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg eaecf8e100c97dec3a6bc0b5d1f7bb71 wspolpraca_zagranicza.jpg dd918137ac0b2222e6795417264f0250 iso.jpg d99631f003d2957e98a357ca268f2e73
ban1.jpg 49779cbbb101a85b1a20eecda37c1ea3 ban2.jpg a4147b2b3e6446e0559e301702d298ed ban3.jpg fac1afd2d6a9a5c3946cb7f7eb1248c0 ban4.jpg 2d05e7466bdb32a7f168337a1c0f541f ban5.jpg ef41ca010c8307b21271f107994472c7