Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png 39602622a050d316c83d029e73ab36ee
Środa, 24-04-2019
Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
x
Skład Rady Powiatu
Administrator , Wyświetleń: 50383
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Rada Powiatu Wrocławskiego
ul. T. Kościuszki 131
50-440 Wrocław
e-mail: biurorady@powiatwroclawski.pl
tel. (71) 722-17-35

Rada Powiatu, w myśl ustawy z dnia 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym jest organem stanowiącym i kontrolnym Powiatu Wrocławskiego. Kontroluje działalność zarządu oraz powiatowych jednostek organizacyjnych.

Skład Rady Powiatu Wrocławskiego


Przewodniczący Rady Powiatu

Przewodniczący Rady Powiatu

Piotr Chmurzyński
Okręg wyborczy
Kąty Wrocławskie
piotr.chmurzynski@powiatwroclawski.pl

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu

 Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu

Anna Chmielewska
Okręg wyborczy
Długołęka

anna.chmielewska@powiatwroclawski.pl

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu

Janusz Gargała
Okręg wyborczy
Kobierzyce i Żórawina

janusz.gargala@powiatwroclawski.pl


Radny Powiatu Wrocławskiego

Hryniewicz Sławomir
Okręg wyborczy
Kąty Wrocławskie

slawomir.hryniewicz@powiatwroclawski.pl

Radny Powiatu Wrocławskiego

Huzarski Bartosz
Okręg wyborczy
Jordanów Śląski, Mietków i Sobótka

bartosz.huzarski@powiatwroclawski.pl











Jamrozik Andrzej
Okręg wyborczy
Kąty Wrocławskie
andrzej.jamrozik@powiatwroclawski.pl











Jaroń Ryszard
Okręg wyborczy
Długołęka

ryszard.jaron@powiatwroclawski.pl

Radny Powiatu Wrocławskiego

Jasiński Jerzy
Okręg wyborczy
Czernica

jerzy.jasinski@powiatwroclawski.pl

Radny Powiatu Wrocławskiego

Jedynak Dariusz
Okręg wyborczy
Długołęka

dariusz.jedynak@powiatwroclawski.pl

Radny Powiatu Wrocławskiego

Konopka Mariusz
Okręg wyborczy
Jordanów Śląski, Mietków i Sobótka

mariusz.konopka@powiatwroclawski.pl

Radny Powiatu Wrocławskiego

Korytko Marcin
Okręg wyborczy
Siechnice

marcin.korytko@powiatwroclawski.pl

Radna Powiatu Wrocławskiego

Kosterska Barbara
Okręg wyborczy
Siechnice

barbara.kosterska@powiatwroclawski.pl

Radny Powiatu Wrocławskiego

Kowalczyk Dariusz
Okręg wyborczy
Kobierzyce i Żórawina
dariusz.kowalczyk@powiatwroclawski.pl

Radny Powiatu Wrocławskiego

Kuryś Hieronim
Okręg wyborczy
Kąty Wrocławskie
hieronim.kurys@powiatwroclawski.pl

Radny Powiatu Wrocławskiego

Łysiak Piotr

Okręg wyborczy
Siechnice

piotr.lysiak@powiatwroclawski.pl

Radna Powiatu Wrocławskiego

Małyszko Izabela
Okręg wyborczy
Kobierzyce i Żórawina

izabela.malyszko@powiatwroclawski.pl

Radny Powiatu Wrocławskiego, Starosta Powiatu Wrocławskiego

Potocki Roman
Okręg wyborczy
Czernica

roman.potocki@powiatwroclawski.pl

Radny Powiatu Wrocławskiego

Skiba Edward
Okręg wyborczy
Siechnice

edward.skiba@powiatwroclawski.pl

Radna Powiatu Wrocławskiego

Sobolak Anna
Okręg wyborczy
Czernica

anna.sobolak@powiatwroclawski.pl

Radna Powiatu Wrocławskiego

Solińska-Marek Urszula
Okręg wyborczy
Jordanów Śląski, Mietków i Sobótka
urszula.solinska@powiatwroclawski.pl

Radny Powiatu Wrocławskiego

Szczurowski Miłosz
Okręg wyborczy
Kobierzyce i Żórawina

milosz.szczurowski@powiatwroclawski.pl











Szczykutowicz Waldemar
Okręg wyborczy
Długołęka

waldemar.szczykutowicz@powiatwroclawski.pl

Radna Powiatu Wrocławskiego

Wilk Maria
Okręg wyborczy
Kobierzyce i Żórawina

maria.wilk@powiatwroclawski.pl

Radny Powiatu Wrocławskiego

Zając Wiesław
Okręg wyborczy
Długołęka

wieslaw.zajac@powiatwroclawski.pl

Radny Powiatu Wrocławskiego

Żygadło Józef
Okręg wyborczy
Jordanów Śląski, Mietków i Sobótka
jozef.zygadlo@powiatwroclawski.pl

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg 6d44a3a601ebacfb4e547cf7ae987c4f zagrozenia.jpg c411221c6c7334f977ac5cb41b357e46 komunikacja.jpg 308e357bc1a56635fe3e7f5f7d6907a3 przetargi.jpg 2c65d72532d0fb50ce42de3af4630c85 strategia_rozwoju.jpg f9f805462315de71e8b4d552ee613aa1 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg ce2c0cf30684eaf8b1d4eef7865b6c00 wspolpraca_zagranicza.jpg f2d79b73edc1c9b3aa3fb56b5a56a312 iso.jpg 7d163011679ae224c82edcefa47ad46b
ban1.jpg 4e929ef15ed0ec314df87b08df8c42ed ban2.jpg 23171d0051f2f2dd750dac911e0313a0 ban3.jpg fb1be8417116ad50f9e2e3ab520427fa ban4.jpg 40ef81182484b988a9137e5a01dac3b1 ban5.jpg cdb1c6d9b3548dcf25ca7efd82ab6679