Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png e9d6750bb28764c99bd1d1e9c2c822f6
Czwartek, 21-06-2018
Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
x
Skład Rady Powiatu
Administrator , Wyświetleń: 43857
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Rada Powiatu Wrocławskiego
ul. T. Kościuszki 131
50-440 Wrocław
e-mail: biurorady@powiatwroclawski.pl
tel. 0717221735

Rada Powiatu, w myśl ustawy z dnia 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2015 r., poz. 1445 z późn. zmianami), jest organem stanowiącym i kontrolnym Powiatu Wrocławskiego. Kontroluje działalność zarządu oraz powiatowych jednostek organizacyjnych.

Skład Rady Powiatu Wrocławskiego


Przewodniczący Rady Powiatu

Ryszard Jaroń
Okręg wyborczy
Czernica i Długołęka

ryszard.jaron@powiatwroclawski.pl

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu

 Hieronim Kuryś
Okręg wyborczy
Kąty Wr. i Mietków

hieronim.kurys@powiatwroclawski.pl

 Andrzej Wąsik
Okręg wyborczy
Jordanów Śl. i Sobótka

andrzej.wasik@powiatwroclawski.pl



Biegańska Maria
Okręg wyborczy
Czernica i Długołęka

maria.bieganska@powiatwroclawski.pl


Chmurzyński Piotr
Okręg wyborczy
Kąty Wr. i Mietków

piotr.chmurzynski@powiatwroclawski.pl


Dworak Krzysztof
Okręg wyborczy
Siechnice i Żórawina

krzysztof.dworak@powiatwroclawski.pl


Dyszkiewicz Iwona
Okręg wyborczy
Kobierzyce

iwona.dyszkiewicz@powiatwroclawski.pl


Filipczak Paweł
Okręg wyborczy
Jordanów Śl. i Sobótka

pawel.filipczak@powiatwroclawski.pl


Gargała Janusz
Okręg wyborczy
Kobierzyce

janusz.gargala@powiatwroclawski.pl


Jagielski Jarosław
Okręg wyborczy
Czernica i Długołęka

jaroslaw.jagielski@powiatwroclawski.pl


Jedynak Dariusz
Okręg wyborczy
Czernica i Długołęka

dariusz.jedynak@powiatwroclawski.pl


Konopka Mariusz
Okręg wyborczy
Jordanów Śl. i Sobótka

mariusz.konopka@powiatwroclawski.pl


Kosterska Barbara
Okręg wyborczy
Siechnice i Żórawina

barbara.kosterska@powiatwroclawski.pl


Kozdrowicki Andrzej
Okręg wyborczy
Siechnice i Żórawina

andrzej.kozdrowicki@powiatwroclawski.pl


Kozińska Zofia
Okręg wyborczy
Kąty Wr. i Mietków

zofia.kozinska@powiatwroclawski.pl


Orylski Adam
Okręg wyborczy
Kobierzyce

adam.orylski@powiatwroclawski.pl


Potocki Roman
Okręg wyborczy
Czernica i Długołęka

roman.potocki@powiatwroclawski.pl


Reps Lidia
Okręg wyborczy
Kąty Wr. i Mietków

lidia.reps@powiatwroclawski.pl


Susło Stanisław
Okręg wyborczy
Kąty Wr. i Mietków

stanislaw.suslo@powiatwroclawski.pl


Szawan Andrzej
Okręg wyborczy
Siechnice i Żórawina

andrzej.szawan@powiatwroclawski.pl


Szczurowski Miłosz
Okręg wyborczy
Siechnice i Żórawina

milosz.szczurowski@powiatwroclawski.pl


Szczykutowicz Waldemar
Okręg wyborczy
Czernica i Długołęka

waldemar.szczykutowicz@powiatwroclawski.pl


Trębacz Michał
Okręg wyborczy
Czernica i Długołęka

michal.trebacz@powiatwroclawski.pl


Wilk Maria
Okręg wyborczy
Kobierzyce

maria.wilk@powiatwroclawski.pl


Zając Wiesław
Okręg wyborczy
Czernica i Długołęka

wieslaw.zajac@powiatwroclawski.pl

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg 8e16dc5cbdb5e249a766987af3f87a06 zagrozenia.jpg 57ce3a493191650cc26229e7ea4375da komunikacja.jpg aea7f6e3804808785aff0041fa6ddd9a przetargi.jpg 364933c8b85153f744d21493caddd37a strategia_rozwoju.jpg 596251a0cfa1292e4933c7a3de8f244d zainwestuj_w_wypoczynek.jpg f8c33883dab533f702efbf40352c7693 wspolpraca_zagranicza.jpg be5e4a96533f08c8b39446d9f3772deb iso.jpg 6d4a383dbc89ca74fa66617e1451dc3e
ban1.jpg 85da013c4084f1dbefad2724a7ca3931 ban2.jpg fe68bcc950c8012e81f7fec3437bbd42 ban3.jpg 7ad3ff354ca65fb03bca3338b9391b30 ban4.jpg 292ae9c36910e83c17fce1cc38733001 ban5.jpg 2cfd522f7195b576aa3de00988cf8d80