Powiat Wrocławski -

naglowek_logo.png 4c708f99f34b97a9cf571d5e6855f966
Sobota, 15-12-2018
Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
x
Skład Rady Powiatu
Administrator , Wyświetleń: 48576
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Rada Powiatu Wrocławskiego
ul. T. Kościuszki 131
50-440 Wrocław
e-mail: biurorady@powiatwroclawski.pl
tel. (71) 722-17-35

Rada Powiatu, w myśl ustawy z dnia 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym jest organem stanowiącym i kontrolnym Powiatu Wrocławskiego. Kontroluje działalność zarządu oraz powiatowych jednostek organizacyjnych.

Skład Rady Powiatu Wrocławskiego


Przewodniczący Rady Powiatu

Piotr Chmurzyński
Okręg wyborczy
Kąty Wrocławskie

piotr.chmurzynski@powiatwroclawski.pl

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu

 Anna Chmielewska
Okręg wyborczy
Długołęka 

anna.chmielewska@powiatwroclawski.pl

 Janusz Gargała
Okręg wyborczy
Kobierzyce i Żórawina

janusz.gargala@powiatwroclawski.pl


Hryniewicz Sławomir 
Okręg wyborczy
Kąty Wrocławskie

slawomir.hryniewicz@powiatwroclawski.pl

Huzarski Bartosz 
Okręg wyborczy
Jordanów Śląski, Mietków i Sobótka 

bartosz.huzarski@powiatwroclawski.pl

Jamrozik Andrzej 
Okręg wyborczy
Kąty Wrocławskie

andrzej.jamrozik@powiatwroclawski.pl

Jaroń Ryszard 
Okręg wyborczy
Długołęka

ryszard.jaron@powiatwroclawski.pl

Jasiński Jerzy 
Okręg wyborczy
Czernica

jerzy.jasinski@powiatwroclawski.pl

Jedynak Dariusz 
Okręg wyborczy 
Długołęka

dariusz.jedynak@powiatwroclawski.pl

Konopka Mariusz
Okręg wyborczy 
Jordanów Śląski, Mietków i Sobótka 

mariusz.konopka@powiatwroclawski.pl

Korytko Marcin
Okręg wyborczy 
Siechnice 

marcin.korytko@powiatwroclawski.pl

Kosterska Barbara
Okręg wyborczy 
Siechnice

barbara.kosterska@powiatwroclawski.pl

Kowalczyk Dariusz
Okręg wyborczy
Kobierzyce i Żórawina

dariusz.kowalczyk@powiatwroclawski.pl

Kuryś Hieronim
Okręg wyborczy
Kąty Wrocławskie

hieronim.kurys@powiatwroclawski.pl

Łysiak Piotr
Okręg wyborczy
Siechnice 

piotr.lysiak@powiatwroclawski.pl

Małyszko Izabela
Okręg wyborczy
Kobierzyce i Żórawina

izabela.malyszko@powiatwroclawski.pl

Potocki Roman
Okręg wyborczy
Czernica

roman.potocki@powiatwroclawski.pl

Skiba Edward
Okręg wyborczy
Siechnice

edward.skiba@powiatwroclawski.pl

Sobolak Anna
Okręg wyborczy
Czernica

anna.sobolak@powiatwroclawski.pl

Solińska-Marek Urszula
Okręg wyborczy
Jordanów Śląski, Mietków i Sobótka
urszula.marek@powiatwroclawski.pl

Szczurowski Miłosz
Okręg wyborczy
Kobierzyce i Żórawina

milosz.szczurowski@powiatwroclawski.pl

Szczykutowicz Waldemar
Okręg wyborczy
Długołęka

waldemar.szczykutowicz@powiatwroclawski.pl

Wilk Maria
Okręg wyborczy 
Kobierzyce i Żórawina

maria.wilk@powiatwroclawski.pl

Zając Wiesław
Okręg wyborczy 
Długołęka

wieslaw.zajac@powiatwroclawski.pl

Żygadło Józef
Okręg wyborczy
Jordanów Śląski, Mietków i Sobótka
jozef.zygadlo@powiatwroclawski.pl

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
zapytaj_staroste.jpg d36f4679313b862c810c2bc30fb488f4 zagrozenia.jpg 7f77dea3a2a3ad91840dc1d3b2f5460b komunikacja.jpg b2b4c8c92ecb6629f9af2e16c2ac3c47 przetargi.jpg deccc3987f7c9def17fed29c63e797f2 strategia_rozwoju.jpg 10ae06c8404d41e6eb4734f474539533 zainwestuj_w_wypoczynek.jpg 487943c0f4d921001295ff8b566a9c18 wspolpraca_zagranicza.jpg 2d83f6103e66139fa9e69e6e3341e830 iso.jpg 10b11ae0b6ab785fe7bd7179e77c6ac5
ban1.jpg 9d4e959c565e3d9e22a13e6ec1e2573b ban2.jpg 0688de6efde7738c85c60c69e0786718 ban3.jpg 0a59743d6cdf0ab216aed32b54a6ffb9 ban4.jpg 4117fb2917ecf905429531b3066be805 ban5.jpg 539cfe9f5374505340b406b6a454d3a0